Kars'ın En Büyük Şehir Portalı'na Hoş Geldiniz...
giriş

Kars

 -
Kars :
En Yüksek: - En Düşük:
 

Bugün |


1..

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..
Son İçerikler

Bugün |


1...

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..
Kaü Araştırma ve Uygulama Hastanesi Hasta Kabulüne Başladı
Kaü Araştırma ve Uygulama Hastanesi Hasta Kabulüne Başladı
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2011-10-31 - 11:00 - Bu haberi 1318 kişi okudu.
Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Cavit Arslan, Kafkas Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nin, 31 Ekim 2011 tarihi itibariyle hasta kabulüne başladığı müjdesini verdi.

 

Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Cavit Arslan, Kafkas Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nin, 31 Ekim 2011 tarihi itibariyle hasta kabulüne başladığı müjdesini verdi. 

 

 

Rektör Yardımcısı Arslan, 200 yataklı Araştırma ve Uygulama Hastanesinin 25 yoğun bakım ünitesinin, şu an 3'ü aktif 8 ameliyat hanesinin bulunduğunu ve proje bedelinin 34 milyon lirayı geçtiğinin altını çizdi. 

 

 

Araştırma ve Uygulama Hastanesinin yürüteceği hizmetler hakkında ise Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Miktat Kaya, hastanelerinde 31 Ekim sabahı 16 poliklinik ile hizmete başlayacaklarını vurgulayarak, "Bu polikliniklerimiz Ortopedi, Beyin Cerrahi,Cildiye, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Göz, Çocuk, Kadın Doğum, Genel Cerrahi, Dahiliye, Fizik Tedavi, Psikiyatri, Göğüs Hastalıkları, Kalp Damar Cerrahi, Kardiyolojidir.Yanı sıra Radyoloji, Patoloji, Biyo Kimya laboratuarları ile de sağlık hizmetine başlıyoruz." dedi. 

 

 

REKTÖR YARDIMCISI ARSLAN, HEDEFİMİZ KAFKASYAYA AÇILMAK 

 

 

Kafkas Üniversitesi Rektör Yardımcısı Arslan, Üniversite olarak bir vizyonlarının ve misyonlarının olduğunu belirterek, "Bu aynı zamanda Tıp Fakültemizin de vizyonu ve misyonunu oluşturuyor." diyerek konuşmasını şöyle sürdürdü:

 

 

 

"İlk önce Kars akabinde, çevre iller ve dahasonra Kafkasya açılmak, böylelikle bu bölgenin bir şifa merkezi olmak gibi bir iddiamız var.

 

 

 

Bunu gerçekleştirme yönünde hızlı sağlam adımlarla yürüyoruz, hayallerimiz büyük, arzu ederiz ki bir Ambulans helikopterimiz olsun bölgenin her tarafına, Gürcistan'a Nahcivan'a hatta Ermenistan'a dahi bu sağlık hizmetini verelim

 

 

 

CİHAN

Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
52435
Güvenlik kodu giriniz
: